Menu
Your Cart
Potrzebujesz Porady? Zadzwoń - 734 451 810

BIOMONIC 5 Litrów

BIOMONIC 5 Litrów
Polecamy
BIOMONIC 5 Litrów
40,00zł
Netto: 37,04zł
  • Magazyn: Na Magazynie
  • Produkt: BIOMONIC 5 Litrów
  • Waga: 5.00kg
  • Wymiary: 20.00cm x 15.00cm x 30.00cm

BIOMONIC 100 % ekologiczny nawóz organiczny, który może być stosowany do nawożenia roślin ozdobnych, roślin sadowniczych i warzyw. Nawożenie przy zastosowaniu Biomonic  zapewnia dobre warunki wzrostu i rozwoju roślin.


Biomonic został zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym - dezycja nr NE/626/2022 wydane przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach


Naturalne nawożenie to bezpieczne uprawy dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Zakres stosowania : do  wszystkich rodzajów gleb.


Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w oryginalnych opakowaniach jednostkowych w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze 5-20C, z dala od dzieci, zwierząt, produktów żywnościowych, napojów i pasz dla zwierząt.


Instrukcja stosowania


Rośliny ozdobne: 

Rośliny doniczkowe uprawiane w domu, na balkonie i tarasie W okresie od marca do września rośliny podlewać 5% roztworem nawozu (50 ml nawozu na 1 litr wody)przy każdym podlewaniu. W okresie od października do lutego rośliny nawozić co 3 tygodnie. Ilość roztworu dostosować do wielkości pojemnika. Rośliny ozdobne ogrodowe (jednoroczne i wieloletnie): W okresie wegetacji rośliny podlewać 15% roztworem nawozu (150 ml nawozu na 1 litr wody) co 14dni w ilości 1,5 - 2 litrów na 1 m2.


Rośliny sadownicze:

Przed sadzeniem drzewek/krzewów/sadzonek. 2-krotnie rozcieńczony roztwór nawozu (500 ml nawozu dopełnić wodą do 1 litra) rozlać napowierzchni gleby w ilości 5 litrów na 1 m2, a następnie wymieszać do głębokości ok. 20 cm.

W istniejącym ogrodzie/sadzie/plantacji.

2-krotnie rozcieńczony roztwór nawozu (500 ml nawozu dopełnić wodą do 1 litra) rozlać równomiernie wokół rośliny w ilości 5 litrów na 1 m2. Zabieg ten wykonać wczesną wiosną (przedruszeniem wegetacji) lub po zbiorach owoców (lecz nie później niż do 30 listopada).


Warzywa:

Przed siewem lub sadzeniem rozsad podlać glebę 50% roztworem nawozu (500 ml na 1 litr wody)w ilości 5 litrów na 1 m2 a następnie wymieszać z glebą do głębokości ok. 20 cm.


Przygotowanie podłoża do produkcji rozsady

Stosować przed wysianiem nasion 50% roztwór nawozu (500 ml na 1 litr wody) w ilości 5 litrów na1 m2 podłoża.


Sposób sporządzania cieczy użytkowej

Odmierzoną ilość nawozu wlać do odpowiedniej ilości wody i dokładnie wymieszać.


Pełna instrukcja stosowania i organicznego nawozu "BIOMONIC"

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
Zły Dobry